HAYAT BOŞ CEMRE KEMERLE BU SİTEDE ÇOŞ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYAT BOŞ CEMRE KEMERLE BU SİTEDE ÇOŞ

CEMRE KEMER SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

şaka 10+1 den gülçin

YazarMesaj
4ewa_cemre
Yeni Üye
Yeni Üye
4ewa_cemre

şaka 10+1 den gülçin Empty
MesajKonu: şaka 10+1 den gülçin   şaka 10+1 den gülçin Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 1:05 am

Farklı 4 parmağın bir elde duruşu kadar doğal bir hayat hikayesi bu, 5. parmak olan menajerlerimize bizi paketleyip kırmızı kurdelemizi bağladıkları için, albümü sahiplenip yönümüzü seçtikleri için teşekkür ediyorum.

Bize, bu şarkıları, zamanla biriktirilmiş tüm enerjisiyle beraber, teslim eden tüm söz-müzik yazarlarına… Arto Tunç, Barlas, Bülent Oratçgil, Fikret Kızılok, Fuat Güner, Kenan Doğulu, Leyla Tuna, Mehmet Teoman, Mirkelam, Onno Tunç, Ozan Doğulu, Sezen Aksu, Şehrazat ve Vedat Sakman. Önceden bu şarkıları yaşatmış ve yaşatacak olan saygıdeğer yorumcular Ajda Pekkan, MFÖ, Mirkelam, Özlem Tekin, Kenan Doğulu, Sezen Aksu, Zerrin Özer ve Zuhal Olcay’a da sonsuz teşekkürler.

Vokal koçumuz ve tonmaisterimiz, titizlikle çalışan, beraber kayıt sırasında çok eğlendiğimiz, kedisever Ender’e ve aranjeriyle fark katan Sunay’a…

Misket havalarını pek seven hacımız Allah senden razı olsun…

Bu yeni ara soluğumuza müzik üfleyen tüm canlı enstrümanistlerimize…

Fotoğrafçılarımız Yağmur Kızılok ve Gökhan’a…

Şirketimiz Stardium’a, grafik tasarım için emek veren Onur’a…

Görkemli kostümlerimiz içi Lagarto’ya…

Şan hocamız BECO; enerjine zamanına ve paylaşımına sağlık…

NG AA NG - u r everything and eveything is you

Arabaların gücü beygir gücüyle ölçülür ya - 2000Gülçin gücüyle kocaman bir teşekkür kucaklaması Kenan Doğulu, Ozan Doğulu ve de Fiko için…
Arzu süpersin yahu!
Cyber adamlar özgür artık üreyerek çoğalıyorlar…

Bize temel verdikleri için, önceki albümlerimizde beraber çalıştığımız her değerli Hepsi dostuna…

Hepsi dinleyicilerine saygı gösteren hatta özverilerde bulunan her aile bireyine, sahnede aldığım her nefese nem olan her dinleyicimize ve bize saygı duyan hayatımda görev alan dünyayıpaylaştığım, duygularımı besleyip yaşanmışlıkları dönüştürmeme sebep olan herkese teşekkür ederim.

Allah’a, reiki ye ve reiki hocalarıma, NG’ye, hayatta kalma sebebim olan tüm meleklere ve geleceklere, etinden kanından var olduğum eşsiz anneme ve aileme teşekkürler.

Hayatta ki rollercoaster arkadaşlarım olan, helva malzemelerimiz Hepsi üyeleri Eren/Şeker; Cemre/irmik ve Yasemin/un, teşekkürler, helva yapın. Oneness is achived by recognising yourselfe.
Her parçam sizinle. Ben, sen bensin.

Kuş bakışı izliyorum kendimi, oturuyorum yerde, bacaklarımı bebekler gibi iki yana açmışım…
Saçlarım bebek saçı, bakışlarım, yaramaz önümde duygularım, malzemelerim…
Küçük küplerim var benim, çemberlerim, piramitlerim ve ne olduğu belirsiz tanımsız olgularım…
Su gibi akışkan bukalemun yapılı ya da katı esnek oyuncaklarım var…
Hepsini kullanmayı istiyor gönlüm yer yer…
Alacalı bulacalı…
Allak bullak…
Bulutlu, güneşli, poyrazlı, yağmurlu…
Ama yarı dolu çemberlerim görevde, bulutlu manzaralarım…
Ulaşıyorlar…
Elimde değildi ağzımdan çıktılar.

şaka 10+1 den gülçin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-