HAYAT BOŞ CEMRE KEMERLE BU SİTEDE ÇOŞ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYAT BOŞ CEMRE KEMERLE BU SİTEDE ÇOŞ

CEMRE KEMER SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eren benini sonradan mın yaptırdı şimdi mi işte....

YazarMesaj
gülçin
İyi Üye
İyi Üye
gülçin

Eren benini sonradan mın yaptırdı şimdi mi işte.... Empty
MesajKonu: Eren benini sonradan mın yaptırdı şimdi mi işte....   Eren benini sonradan mın yaptırdı şimdi mi işte.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 5:49 pm

Röpörtajın sadece o konuyla ilgili olanını koycam

Kızlar biliyorsunuz ki sizin yüzünüzde değişiklikler yaptırdığınız söyleniyor.Mesela Cemre senin burnunun esnetik olduğunu duyduk doğrumu?

Cemre:Evet burnumu hiç sevmiyordum zaten çevremdekilerde dalga geçiyordu annem ne kadar hayır kızım yapma sen böyle güzelsin falan desede dinlemiyordumHiç pişman değilim ama...

Ya peki Eren.Senin benini sonradan yaptırdığın söz konusu buna ne diyeceksin hatta resimlerdede görüyoruz eskiden benin gözükmüyor

Eren:Eskiden benim gözükmüyordu küçük olduğum için güzelliğe çok önem verirdim ilk çıktığımızda benimden utanıyordum makyajla kapattırıyordum.Ama zamanla"ben buyum beni böyle kabul etsinler" dedim.Büyüdükçe insan düzgün düşünüyor.

böyle dewam ediyorr!İşte gerçek bu

zaten arkadaslar hepsinin ilk albümünde fotolarında erenin beni var mıydı yok muydu vardıı!Sonrakine ne bakıyorsunuz yanii??

Eren benini sonradan mın yaptırdı şimdi mi işte....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eren biyografi
» neden eren